Jaunumi

April 26, 2024

Drāma un augstas likmes atklāšanas Texas Poker Open turnīrā

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter

Texas Poker Open ir sācies ar blīkšķi, un tajā ir 1.a un 1.b dienas lidojumi, kas priekšplānā izvirzīja drāmu, azartu un pokera talantu demonstrāciju. Tikai trim spēlētājiem ir izdevies savākt vairāk nekā miljonu žetonu, tāpēc turnīrs ir sagatavojis pamatu intensīvai kāršu atklāšanai Hjūstonā. Bobs Šao ir līderis, taču ar tādiem augsta līmeņa spēlētājiem kā Aram Zobian, Victoria Livschitz un citiem, kas joprojām ir pretrunā, fināls ir jebkura spēle.

Drāma un augstas likmes atklāšanas Texas Poker Open turnīrā

Galvenās līdzņemamās lietas:

  • Bobs Šao kļūst par līderi ar žetonu pārsvaru, pēc 1.a dienas turot vairāk nekā 1,3 miljonus žetonu.
  • Turnīrā 1.a dienā piedalījās 53 dalībnieki, bet 1.b dienā ievērojams lēciens līdz 92, izceļot tā popularitāti.
  • Augsta līmeņa spēlētāji, tostarp Arams Zobians un Viktorija Livšica, joprojām ir sajaukumā, solot elektrizējošu noslēgumu.

Pasākuma 1.a dienā bija liecinieki 53 cerībām, kas ieņēma savas vietas Čempionu klubā Hjūstonā, un visi cīnījās par daļu no 2 miljonu dolāru garantijas. Pēc 15 nogurdinošām spēles stundām tikai seši spēlētāji tika pie panākuma, un Bobs Šao izvirzījās vadībā. Šī diena nebija bez upuriem, jo ​​tādi ievērojami vārdi kā Ardens Čo un Ēriks Boldvins redzēja, ka viņu cerības dramatiski sagrāva.

Nākamajā dienā, 1.b dienā, bija 92 ieraksti, palielinot konkurenci un drāmu. Šajā raundā Deivids Mzareulovs pārspēja žetonu skaitu, kuram cieši sekoja Džeremijs Bekers, abi nodrošināja ievērojamas žetonu žetonus virs miljona. Diena beidzās ar augstu vilni Viktorijai Livšicai un Aram Zobian, kuri veiksmīgi navigēja pa nodevīgajiem ūdeņiem, lai nodrošinātu savas vietas nākamajā fāzē.

Texas Poker Open ir vairāk nekā tikai $3300 dalības maksa galvenajā turnīrā. Kalendārs ir pilns ar septiņiem augsta līmeņa turnīriem un papildu No Limit Hold'em un Pot Limit Omaha notikumiem, padarot to par pokera ekstravaganci, ko nedrīkst palaist garām. Ar tiešraidēm PokerGO Tour tīmekļa vietnē fani un entuziasti var sekot līdzi notikumu attīstībai, liecinot par šo aizraujošo sacensību augstākajiem un zemākajiem punktiem.

Turnīram turpinoties, uztraukums tikai pieaug, un galvenajā turnīrā ir jāveic vēl seši lidojumi. Dalībnieki spēlē ne tikai par naudas balvām, bet arī par vērtīgiem PGT punktiem, kas varētu nodrošināt viņiem vietu miljonu dolāru vērtajā frīrollā gada beigās. Likmes ir augstas, un konkurence sīva, radot pamatu neaizmirstamam noslēgumam atklāšanas Texas Poker Open. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis profesionālis vai pokera fans, Hjūstonas čempionu klubs ir īstā vieta, jo šis turnīrs solās būt noteicošais brīdis vasaras pokera sezonā.

About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis
undefined is not available in your country. Please try:
Labākās Kripto un Bitcoin pokera vietnes, kurās spēlēt 2024. gadā
2024-05-21

Labākās Kripto un Bitcoin pokera vietnes, kurās spēlēt 2024. gadā

Jaunumi