Jaunumi

April 22, 2024

Gabriels Kroto izcīna uzvaru 2024. gada WSOP turnīrā Nr. 10: $600 bezlimita Hold'em skate

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter

Pēc maratona 17 stundu sesijas priekškars beidzot nokrita uz 10. notikumu: $600 No-Limit Hold'em 8-Max 2024. gada World Series of Poker (WSOP) spēļu laukumā, kronējot Gabrielu Kroto par čempionu. Aizraujošā heads-up kāršu cīņā Kroto apspēlēja Danielu Lefebru, nodrošinot savu otro turnīru un skaisto $41,640 uzvarētāja izmaksu, iezīmējot nozīmīgu pavērsienu viņa pokera karjerā.

Gabriels Kroto izcīna uzvaru 2024. gada WSOP turnīrā Nr. 10: $600 bezlimita Hold'em skate
  • Galvenās līdzņemamās lietas:
    • Gabriels Kroto triumfē 2024. gada WSOP Event #10, nodrošinot savu otro apļa gredzenu un $41 640 balvu.
    • Pasākums piesaistīja 419 dalībniekus, veidojot balvu fondu $213,690 apmērā, kas krietni pārsniedz $50,000 garantiju.
    • Turnīrā notika spraiga darbība, Kroto saglabājot vadību un demonstrējot stratēģisko veiklību fināla tabulā.

Pasākums, kas ir vienpadsmitais no piecpadsmit ķēdes pasākumiem, pulcēja 419 pokera entuziastus, izveidojot balvu fondu, kas pieauga līdz $213,690, četrkāršojot sākotnējo $50,000 garantiju. Šī dalībnieku aktivitāte ir apliecinājums pasākuma pieaugošajai popularitātei un sacensību garam, ko WSOP ķēde turpina veicināt.

Croteau ceļojums uz uzvaru bija konsekventa snieguma un stratēģiskās spējas demonstrējums. Viņš visu dienu palika virs vidējā steka lieluma, galu galā izvirzoties vadībā pie fināla galda. Viņa agresīvais, taču aprēķinātais spēles stils atmaksājās, padarot šo uzvaru par nozīmīgu papildinājumu viņa pirmajam WSOP trases ringam, kas tika izcīnīts trīs mēnešus pirms Kalgari.

Turnīrā netrūka drāmas un augstu likmju darbības. Maiks Lī, ievērojamais spēlētājs, sāka spēcīgi, taču galu galā nespēja noturēt savu tempu, izstājoties no turnīra pēc burbuļa plīšanas. Pati burbuļa fāze bija saspringts brīdis, kad Čads Džoinsons izgāja no Pola Nahla pagrieziena taisni, iezīmējot garantēto naudas balvu sākumu atlikušajiem spēlētājiem.

Bubble fāzei sekoja strauja izslēgšana, un Kroto un Senthuran Vijayaratnam kļuva par nozīmīgiem žetonu līderiem. Tomēr tieši Stjuarta Teilora dubultais nokauts uz laiku izmainīja dinamiku, izvirzot viņu žetonu vadībā pirms fināla galda.

Fināla galds bija cīņas lauks, Kroto izslēdzot galvenos spēlētājus, tostarp Džeimiju Beikeru un Panagiotisu Prahalisu, nostiprinot savu žetonu priekšrocības. Viņa stratēģiskā spēle bija īpaši pamanāma masveida blefa izcīņas laikā no Vijayaratnam, radot pamatu heads-up kāršu atklāšanai ar Lefebru.

Neskatoties uz ievērojamo žetonu mīnusu, Lefebvre aizvadīja drosmīgu cīņu heads-up cīņā, noņemot blefus un nodrošinot mazo banku uzvaras. Tomēr Kroto karaliskā džeka kombinācija galu galā guva virsroku pār Lefebvra karalisko sešinieku, iegūstot titulu un balvu.

Šī uzvara ne tikai papildina Kroto atzinību, bet arī izceļ spraigo konkurenci un prasmju līmeni WSOP ķēdes pasākumos. Turpinoties 2024. gada World Series of Poker Playground, pokera cienītājus gaida daudz vairāk turnīru un neaizmirstamu uzvaru.

Sekojiet līdzi jaunumiem un informācijai no 2024. gada World Series of Poker Playground, kur pasaules labākie spēlētāji sacenšas par pokera pārākumu.

(Pirmais ziņoja: PokerNews)

About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis
undefined is not available in your country. Please try:
Labākās Kripto un Bitcoin pokera vietnes, kurās spēlēt 2024. gadā
2024-05-21

Labākās Kripto un Bitcoin pokera vietnes, kurās spēlēt 2024. gadā

Jaunumi