Jaunumi

May 7, 2024

High Roller Havoc: Champions Club Crowns New Poker honorāru Teksasā

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter

Šonedēļ Čempionu klubs Hjūstonā, Teksasā, kļuva par augsto likmju pokera pasākumu epicentru, uzņemot trīs $5000 lielu dalības maksu, kurām pokera kopienai bija sava vieta. Uzvarētāju vidū bija Daniels Sepiols, Viktorija Livšica un Arams Zobians, katrs izcīnot Texas Poker Open (TPO) trofeju un ierakstot savus vārdus The Lone Star State pokera vēstures annālēs. Ar diviem PokerStake spēlētājiem uzvarētāju vidū šis pasākums bija prasmju, stratēģijas un mazliet veiksmes apliecinājums.

High Roller Havoc: Champions Club Crowns New Poker honorāru Teksasā

Galvenās līdzņemšanas iespējas:

  • Viktorija Livšica, PokerStake spēlētāja, triumfēja sākuma high roller turnīrā, nodrošinot TPO uzvarētāja jostas sprādzi un lauvas tiesu no balvu fonda.
  • Arams Zobians dominēja otrā high roller turnīra pēdējos posmos, laimējot $48,600, parādot savu varēšanu uz filca.
  • Trešā augstvērtīgā turnīra aizraujošā noslēgumā starp Džošu Āriju un Danielu Sepiolu viņi sadalīja balvu, bet Sepiols galu galā saņēma trofeju pēc dramatiskas Pot Limit Omaha izspēles.

Texas Poker Open sērija sākās ar lielu triecienu, Viktorijai Livšicai pārspējot 13 dalībniekus $5100 vērtajā No-Limit Hold'em High Roller #1 turnīrā. Pasākumā bija $65,000 balvu fonds, un Livšics pretī stājās Maikls Vangs heads-up cīņā, kas drīz vien netiks aizmirsts. Neskatoties uz sīvo konkurenci, tostarp tādiem ievērojamiem spēlētājiem kā Džeremijs Ausmuss un Čino Rēms, Livšica uzvarēja, pieprasot galveno balvu 45 500 $ un pārsniedzot viņas mūža ienākumus virs 1 miljona dolāru atzīmes.

Augsta līmeņa darbība ar to nebeidzās. Otrais pasākums piesaistīja 18 dalībniekus un $90 000 balvu fondu. Šoreiz Arams Zobians nozaga šovu, pa vienam likvidējot savus pretiniekus, līdz pretī stājās Džeremijs Bekers kāršu cīņā. Zobiana prasmes bija pilnībā redzamas, jo viņš nodrošināja $48,600 galveno balvu, atstājot Bekeru samierināties ar otro vietu.

Trešajā augsta līmeņa turnīrā bija līdz šim lielākā dalībnieku aktivitāte, un 33 dalībnieki cīnījās par daļu no $165 000 balvu fonda. Konkurence bija sīva, taču beigās par titulu cīnījās Daniels Sepiols un Džošs Āriehs. Pēc darījuma noslēgšanas, pamatojoties uz viņu žetonu skaitu, Sepiols un Ariehs ar vienu Pot Limit Omaha izspēli noteica kārotās jostas sprādzes uzvarētāju. Sepiols kļuva par uzvaru, pievienojot savai kolekcijai neaizmirstamu trofeju un palielinot viņa mūža laimestu līdz vairāk nekā 6,84 miljoniem USD.

Čempionu klubs Hjūstonā atkal ir pierādījis sevi kā galveno high roller pokera pasākumu galamērķi. Ar savu prasmīgu spēlētāju, ievērojamo balvu fondu un neaizmirstamu mirkļu kombināciju Texas Poker Open sērija ir noteikusi jaunus pokera izcilības standartus Lone Star štatā.

Teksasas Poker Open fotogrāfijas un reportāžas ir pieejamas vietnē PokerGO, kas ir augsto likmju pokera pasākumu un gaidāmās 55. ikgadējās pasaules pokera sērijas mājas.

(Pirmais ziņoja: PokerGO)

About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis
undefined is not available in your country. Please try:
Labākās Kripto un Bitcoin pokera vietnes, kurās spēlēt 2024. gadā
2024-05-21

Labākās Kripto un Bitcoin pokera vietnes, kurās spēlēt 2024. gadā

Jaunumi