Labākās iespējas laimēt Texas Hold'Em tiešsaistē

Tas ir pēdējais solis ikvienam, kurš patiesi vēlas apgūt Texas Hold'Em. Kad pamati būs asimilēti, spēlētājam būs jāiemācās pārbaudīt savas iespējas jau no katras spēles sākuma. Pokeru nevar improvizēt. Lai uzvarētu, spēlētājam ir jāsaprot un jāapsver visi faktori, kas nonāk spēlē. Lai arī kārtis tiek sastādītas nejauši, roka, spēlētājam, ir atkarīga no vairākiem elementiem. Tie ietver spēlētāju skaitu un pat spēlētāja stāvokli attiecībā pret izplatītāju.

Labam spēlētājam ar savu sākuma roku jāspēj gūt priekšstatu par kombinācijām, ko viņš var iegūt, un attiecīgi organizēt savu spēli.

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter
Texas Hold'em koeficienti: stratēģija pirms flopa

Texas Hold'em koeficienti: stratēģija pirms flopa

Spēle sākas pēc tam, kad kārtis ir izdalītas, un krietni pirms to apdošanas. Ļoti reti spēles sākumā tiek saņemta laba kombinācija. Tāpēc spēlētājam nevajadzētu gaidīt brīnumu. Šeit ir dažas iespējamības, kas jāņem vērā.

Likmes iegūt A, J, K vai Q pāri ir 55: 1. Izredzes iegūt Ace un King (AK) ir 82: 1. Likmes, ka tiks pielietotas piemērotas kārtis, ir 3.2: 1. Izredzes sākt ar vienmērīgu kabatu ir 16: 1. Divu domkratu saņemšanas izredzes ir 10: 1. Ieteicams definēt aptuvenu stratēģiju.

Texas Hold'em koeficienti: stratēģija pirms flopa
Texas Hold'em koeficienti: stratēģija pēc flopa

Texas Hold'em koeficienti: stratēģija pēc flopa

Šīs izredzes mainīsies, kad tirgotājs iztirzās parastās kārtis. Bet spēlētājam jāpatur prātā, ka koeficienti neatspoguļo konkrētu scenāriju. Matemātiskā projekcija ir ārkārtīgi optimistiska prognoze, kas ne vienmēr atbilst realitātei. Tāpēc, pārrēķinot savas iespējas un izveidojot stratēģiju, jāpievērš uzmanība telpas atmosfērai un jānosaka robežas.

Nevar izslēgt, ka karte (s), kura spēlētājam ir izmisīgi nepieciešama, ir / ir viņa pretinieku rīcībā vai, vēl sliktāk, ir / ir pretinieku izmesta. Flotes ar piemērotām kārtīm koeficienti ir 118: 1, savukārt flestu ar jebkuru pāri likmes ir 2: 1.

Texas Hold'em koeficienti: stratēģija pēc flopa
Labākās Texas Hold'em izredzes

Labākās Texas Hold'em izredzes

Nav tādas situācijas kā perfekta situācija, jo reti ir tas, ka visi spēles faktori atbilst matemātiskajām prognozēm. Tomēr neko nezaudē, paturot tos prātā.

Spēlētājam ir nedaudz vairāk nekā 32% iespēja izveidot vismaz vienu pāri ar vairākām kartēm, bet iespējas izveidot divus pārus ar vienādām atšķirīgām kartēm ir aptuveni 12%. Flush varbūtība, ka jums ir četras labas kārtis, ir 19%. Izredzes padarīt divus pārus par pilnu māju ir 8,5%.

Ja spēlētājs nonāk pie potenciāli uzvarošas kombinācijas un ja apstākļi šķiet labvēlīgi, viņš var riskēt.

Labākās Texas Hold'em izredzes
Texas Hold'em koeficienti un izsoles

Texas Hold'em koeficienti un izsoles

Nav iespējams aprēķināt izredzes bez izejām. Jebkura kārts, ar kuru spēlētājs veido kombināciju, tiek uzskatīta par izslēgtu. Katrā zīmē ir 13 viena un tā paša uzvalka kartes. Tāpēc, lai aprēķinātu izredzes, spēlētājam būs jāiegūst priekšstats par kārtīm, kuras tika izdalītas.

Ja spēlētājam ir četru klubu rokas, deviņi paliek spēlē. Teorētiski, ja spēlētājs vēlas veidot flusu, viņam būs jāizvelk viena no deviņām no atlikušajām 47 kārtīm (52 kārtis - pirmās divas kārtis + trīs kārtis kritienā). Flush izredzes būs 9/47, aptuveni 19%.

Texas Hold'em koeficienti un izsoles
About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis