Palieliniet savus Texas Hold'Em laimestus līdz maksimumam

Lai uzzinātu daudz pamata lietu par Texas Hold'em, azartspēļu entuziasts prasīs tikai dažas minūtes. Izprast to pašu informāciju, apgūt to un efektīvi izmantot to spēles spēlē, iespējams, nebūs tik vienkārši, it īpaši, ja kāds ir iesācējs. Dažas no detaļām, kas spēlētājam pilnībā jāsaprot, ietver Texas Hold'em ranga rangu, netiešās likmju likmes, kā arī pot likmes. Spēlētājam jāapgūst arī dažādas pozīcijas pie galda un jāzina, kā katra no tām var ietekmēt labāko piemērojamo stratēģiju. Lai gan joprojām mācās par šīs spēles pamatiem, spēlētāji var izpētīt dažas uzlabotas koncepcijas.

Tikai spēcīgas rokasZiniet, kad paaugstinātSamaziniet pūtīšu skaituFokuss
Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter
Tikai spēcīgas rokas

Tikai spēcīgas rokas

Spēlētājiem, kuri vēlas uzvarēt Texas Hold'em, ir jāierobežo spēles, kurās viņi spēlē. Tā vietā, lai spēlētu daudz roku, kas bieži vien ir kļūda, vajadzētu spēlēt tikai savas augstākās rokas. Liela daļa jauno spēlētāju pat nezina, ka lielākā daļa sākuma komandu ir pilnīga miskaste un, visticamāk, nesīs nevēlamu iznākumu. Tajā pašā laikā spēlētājiem ir jāsaprot, kā viņu pozīcija ir saistīta ar viņu roku izturību. Piemēram, tādas rokas kā KJ, 8 8 un QJ var novietot kādu neiespējamā situācijā, kad spēlē no agras pozīcijas.

Tikai spēcīgas rokas
Ziniet, kad paaugstināt

Ziniet, kad paaugstināt

Šis ir vēl viens būtisks padoms, kuru Texas Hold'em spēlētāji var izmantot, lai uzvarētu aizraujošajā pokera spēlē. Nav šaubu, ka audzināšana ir viena no lietām, kas padara šī pokera spēlēšanu daudz interesantu. Ja pretinieki ir vāji, viņiem nav kaitējuma, cik bieži vien var. Pat tādā gadījumā spēlētājam nevajadzētu ignorēt, cik reižu citi spēlētāji paaugstina. Kad spēlētāja sāncensis izvirza viņu priekšā, viņiem vajadzētu padomāt, vai viņu roka ir pietiekami spēcīga, lai spēlētu. Ja tā nav, pretinieks, protams, var saņemt kredītu, ja vien kāds jau nav ticis pie katla.

Ziniet, kad paaugstināt
Samaziniet pūtīšu skaitu

Samaziniet pūtīšu skaitu

Pārāk daudz blefot, spēlējot Texas Hold'em, ir kļūda, kuru lielākā daļa spēlētāju savlaicīgi neapzinās. Lieta ir tāda, ka blefs var dot labumu spēlētājam, bet tikai tad, ja tas ir izdarīts pareizi. Ikvienam, kurš spēlē, vienmēr jāzina, ka šāda veida pokera spēlē ir trīs blefu veidi. Tie ir daļēji blefi, mazi blefi un kaili blefi. Ja vien azartspēlētājs nav labi pārdzīvojis gan mazus, gan daļēji pūtīšus, neapbruņoti blefi ir no-go zona neatkarīgi no tā. Lai atbilstoši lietotu blefus, ir jāuzlabo savas prasmes lasīt dažādus pretiniekus.

Samaziniet pūtīšu skaitu
Fokuss

Fokuss

Spēlētājiem, spēlējot pilnībā, jāpievērš uzmanība Texas Hold'em. Ja cilvēks nekoncentrējas uz to, ko viņi dara, viņi, iespējams, galu galā veiks visus nepareizos gājienus. Viņi var arī nepamanīt pretinieku stratēģijas un to, kā viņi tos var izmantot, lai gūtu labumu sev. Tajā pašā laikā spēlētājam nekad nevajadzētu zaudēt uzticību neatkarīgi no tā, cik daudz kļūdu viņš jau ir pieļāvis. Brīdī, kad spēlētājs uzņem bailes no spēles, viņiem neizdodas pienācīgi stratēģizēt. Viņu konkurenti, iespējams, pat zina rokas, kurās viņi vēlas spēlēt, pirms viņi to dara, kas noved pie neveiksmes.

Fokuss
About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis