Pamatstratēģija

October 6, 2021

Kā spēlēt Ultimate Texas Hold 'em Online

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter

Ultimate Texas Hold 'em ir daudz līdzību ar Texas Hold 'em. Tomēr spēlei ir dažas izmaiņas. Tāpat kā lielākā daļa pokera spēļu, spēlētāji liek likmes pret māju. Saskaņā ar noteikumiem, katram spēlētājam spēles sākumā jāveic divas likmes. Turklāt ir izvēles derību iespējas. Turpmākajās sadaļās izlasiet pamata lietas, kas jums jāzina pirms spēles.

Kā spēlēt Ultimate Texas Hold 'em Online

Galīgie Texas Hold 'em noteikumi

Ultimate Texas Hold 'em izspēles notiek saskaņā ar standarta pokera kombināciju. Zemāk ir saraksts ar rokām, kas sakārtotas no zemākās uz spēcīgāko:

 1. Royal Flush
 2. Taisna skalošana
 3. Četri no sava veida
 4. Pilna māja
 5. Noskalojiet
 6. Taisni
 7. Trīs vienādi
 8. Divi pāri
 9. Viens pāris
 10. Augsta karte

Likmju iespējas

Spēles sākumā jums ir jāizdara ante un aklā likme. Abām likmēm jābūt vienādām. Piemēram, spēlējot pie $ 5 galda, jums ir jāuzliek $ 5 uz aklo un vēl $ 5 par ante likmi.

Spēlētāji var veikt papildu likmi, kas pazīstama kā "Ceļojumi". Šajā gadījumā likmes lielumam nav ierobežojumu. Lai uzvarētu ceļojuma likmē, jūsu rokai jābūt trīs vienādai vai jebkurai citai spēcīgākai rokai.

Iesācēju stratēģijas, lai uzvarētu Ultimate Texas Hold 'em.

Ultimate Texas Hold 'em ir stratēģijas spēle. Tas nav kā pokers, kur uzvara ir atkarīga no veiksmes. Viena lieta, kas jāpatur prātā, ir tā, ka mājai vienmēr ir virsroka. Tomēr spēlētāji var mēģināt pazemināt mājas malu spēlējot ar šādām stratēģijām.

Pirmsflopa stratēģijas

Tas, kā tu spēlē pirms flopa, nosaka iznākumu spēles beigās. Šeit ir izklāstīti labākie gājieni šajā pozīcijā:

 • Paceliet rokā 4 reizes, kurā ir Ace
 • Paceliet 4x rokā, kurā ir K5o+ un K2s - K4s
 • Paceliet 4 reizes rokā, kas satur Q8o+, Q6s un Q7s
 • Paceliet 4x rokā, kurā ir JTo, J8s un J9s
 • Paceliet 4 reizes rokā, kurā ir pāri 33 vai labāk

Pēc flopa stratēģijas

Pēc flopa jums jāizvēlas starp likmes dubultošanu vērtības dēļ un likmes aizsardzību, spēlējot čeku. Rokā esošo karšu vērtība ietekmē jūsu lēmumu. Spēlējot ar šo stratēģiju, jums ir jāveic ātri aprēķini. Jums vajadzētu:

 • Dubultojiet likmi pēc flopa, ja jums ir divi pāri vai labāki, slēpts pāris (ietver kopīgu kārti un bedrīšu karti) ar lielāku vērtību nekā dubultspēļu pāris vai četras kārtis, kas pabeidz flush
 • Likme uz upi 1x, ja jums ir slēpts pāris vai labāk. Tas darbojas arī tad, ja dīlerim ir mazāk par 21 kārtis, lai pārspētu jūsu roku

Spēlē, lai uzvarētu pār māju

Jūs varat zaudēt pamata likmes Ultimate Texas Hold 'em 2.2% gadījumu, ja katru likmi aplūkojat atsevišķi, un 1%, ja apsverat abas likmes. Tas nozīmē, ka jūsu izredzes izlīdzināties ir ļoti augstas. Kopumā, izmantojot tādas uzlabotas stratēģijas kā iepriekš minētās, jūs varat uzvarēt vairāk kārtās.

Spriedums

Ultimate Texas Hold 'em online ļauj izjust kāršu spēļu jauno laikmetu. Jūs varat praktizēt iepriekš uzskaitītās stratēģijas un izmēģināt vairāk demonstrācijas režīmā. Pēc darba stratēģijas izstrādes bez maksas varat pāriet uz īsta nauda.

About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis
undefined is not available in your country. Please try:
Labākās Kripto un Bitcoin pokera vietnes, kurās spēlēt 2024. gadā
2024-05-21

Labākās Kripto un Bitcoin pokera vietnes, kurās spēlēt 2024. gadā

Jaunumi