Kā spēlēt

December 1, 2021

Top 3 Texas Hold'em padomi WSOP

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter

Daudzi potenciālie WSOP spēlētāji vēlas laimēt džekpotu, uzvarot Texas Hold 'em spēlē. Bet tikai daži cilvēki var teikt, ka viņi to ir izdarījuši. Texas Hold 'em pokeram ir liels dziļums, liela veselīga konkurence un daudzi rīki, kas palīdzēs jums izdomāt optimālo stratēģiju.

Top 3 Texas Hold'em padomi WSOP

Šeit mēs esam dalījušies ar pieciem labākajiem Texas Hold 'em stratēģijas padomiem iesācējiem un pieredzējušiem spēlētājiem, kuri vēlas sasniegt WSOP fināla galdu.

Spēlējiet savas kārtis gudri un taupīgi

Pokera jomā talants vairāk nekā veiksme lielāko daļu laika nosaka jūsu panākumus. Jūs varat izmantot vāja pretinieka vājumu, spēlējot pienācīgu roku. Taču stratēģijai ir arī izšķiroša nozīme, jo veids, kā izspēlējat savas kārtis, nosaka, cik labi jūs varat veikt katru kārtu.

Viens veids, kā palielināt savu naudas summu, ir agresīvi spēlēt tikai spēcīgas rokas. Jums vajadzētu izvairīties no rokām, kas ilgtermiņā jums nenāks par labu. Jūsu spēles stilam ir jābūt ilgtermiņa, lai tas būtu ilgtspējīgs, lai pēc iespējas palielinātu savus tēriņus un aktivitātes pirms flopa.

Izmantojiet savas stiprās rokas un spēlējiet ātri

Lielākā daļa pokera spēlētāju labprātāk kļūdās piesardzīgi. Neskatoties uz to, ja vēlaties, lai tas izdotos, jums jāzina, kādas rokas jāspēlē pirms flopa un kādas - pēc flopas.

Izvairieties no situācijām, kad jums ir jāsaliek roka ar lielu potenciālu, bet tas ir tikai pieticīgas naudas vērts. Spēlējot Texas Hold agresīvas spēles ne vienmēr ir ideāla stratēģija. Tā vietā jūs vēlaties iemācīties staigāt pa līniju un gūt maksimālu labumu no katras rokas.

Pēc flopa jums jāzina, ko darīt ar labām rokām. Daži spēlētāji uzskata, ka jums visu laiku ir jāceļ likme, bet jūs faktiski varat piezvanīt vai pārbaudīt. Patiešām, tas viss ir saistīts ar to, lai kopā ar citiem spēlētājiem atrastu pareizo sviras apjomu, lai jūs zinātu, vai viņi atteiksies, kad lūgsit vairāk naudas.

No otras puses, spēcīgas rokas sniedz jums zināmu aizsardzību pret novirzīšanu. Viņi var pieņemt, ka jūs blefojat, un paaugstināt likmi visos gadījumos, lai parādītu vājumu.

Mainiet savus spēles stilus, lai saglabātu priekšrocības

Neatkarīgi no tā, vai izlemjat spēlēt ātri, vai lēni, vai spēlēt blefus, ir ļoti svarīgi saglabāt nosvērtību. Profesionālie Texas Hold'em spēlētāji cenšas saglabāt pokera seju un izskatīties nepārprotami, pat ja viņi tur sliktu roku.

Texas Hold'em apgūšana ne tikai iemācās uzturēt nemainīgu spēles tempu, bet arī izmanto atvērumu priekšrocības un pielāgo savu spēli.

Tomēr, ja tiešajos turnīros vai pat tiešsaistē jūs saskaraties ar tiem pašiem pokera spēlētājiem, jūs gūsit labumu, mainot savu spēles stilu.

About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis
undefined is not available in your country. Please try:
2024. gada WSOP 25 000 $ Fantāzijas līgas agrīnā dinamika: drāma
2024-06-02

2024. gada WSOP 25 000 $ Fantāzijas līgas agrīnā dinamika: drāma

Jaunumi