Viss par noliekšanos Texas Hold'em

Jaunumi

2021-11-17

Tilt ir viena no dārgākajām kļūdām, ko Texas Hold'em pokera cienītāji pieļauj pie galda, lai gan tas tiek reti apspriests.

Viss par noliekšanos Texas Hold'em

Jūs varat iemācīties to pamanīt gan savā, gan pretinieka spēlē. Tiklīdz pamanāt tā sākumu, varat nekavējoties rīkoties, lai nezaudētu naudu.

Pat ja jūs nezināt, kā noliekties, lai radītu naudu, varat mācīties. Slīpumu var izmantot pret citu spēlētāju, tiklīdz esat pamanījis viņa tieksmi uz to.

Varat arī uzzināt, kā slīpums ietekmē jūsu lēmumus, kā to novērst un pat to, kā gūt labumu no tā.

To identificēt savā spēlē

Pirmais solis slīpuma novēršanā ir tā identificēšana savā spēlē. Slīpums var notikt uzreiz, taču daudzi spēlētāji to redz laika gaitā.

Īstermiņa nepastāvība vai neveiksme pie galda gandrīz vienmēr izraisa slīpumu.

Varbūt trīs reizes esi palaidis garām savu flush, vai varbūt pretinieks ir izdarījis neizšķirtu, vai arī piedzēries nepatīkamība pie galda ir aizgājusi pārāk tālu, un tu sāc sapņot par sitienu viņa sejā.

Padomājiet, kad pēdējo reizi esat saniknots, spēlējot Hold'em. Kādas bija jūsu domas tajā laikā? Kāda bija sajūta?

Iespējams, tā jutīsieties, tiklīdz spēle sāks slīpēties.

Atzīstot notikumus, kas ir pretrunā ar jūsu racionālo pokera spēli, un ātri atpazīstot dusmas vai kairinājuma sajūtas, kas var novest pie slikta lēmumu pieņemšanas, tas var liecināt par slīpumu.

Izvairīšanās no slīpuma Texas Hold'em

Labākais veids, kā izvairīties no sasvēršanās spēlē, ir izpratne par iespējām un izredzēm un to, kā matemātiskie jēdzieni no Texas Holdem darba.

Jums ir jāsaprot dažu lietu vispārējās izredzes, lai jūs nebūtu tik satraukts, kad viss nenotiek. Izpratne par varbūtībām un izredzēm un to, kā darbojas Texas Hold'em matemātiskās idejas, palīdzēs izvairīties no spēles slīpuma un palielināt laimestu.

Atpazīstiet pretinieka slīpumu

Spēlētājus, kuri noliecas, ir viegli pamanīt, spēlējot Texas Hold'em tiešraidē fiziskā kazino vai pokera iestādē.

Šī persona var sākt uzvesties dīvaini, demonstrēt neracionālus uzliesmojumus vai sākt spēlēt katru roku hiper agresīvi. Spēlētāji, kuri noliecas, var saniknoties, tos nekontrolēti satricināt. Savukārt viņi atsakās pārtraukt azartspēles.

Viņi turpinās pieņemt sliktus spriedumus, taču viņi paliek nelokāmi, uzspiežot kartēm savu gribu.

Neatkarīgi no tā, cik dusmīgs kļūst spēlētājs vai cik daudz viņi domā, ka var mainīt kārtis ar garīgu spēku, viņi vienmēr zaudēs naudu, noliekot roku un spēles laikā pieņemot sliktu lēmumu.

Spēlējot Texas Holdem tiešsaistē, ir grūtāk noteikt, kad pretinieks ir saspringts, bet tas nav neiespējami.

Top 3 Texas Hold'em padomi WSOP
2021-12-01